Перейти к содержимому

Мы знаем о моторах Parsun - все
044 361 70 31 095 300 09 27

- - - - -

Відгуки по мотору Parsun F15

Парсун Ф15 отзывы Parsun F15 відгуки

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 5

#1 Гость_admin_*

Гость_admin_*
  • Гости

Отправлено 18 Ноябрь 2012 - 17:22

Тільки враження по результатам експлуатації мотору Парсун Ф15

#2 Гость_Normannup_*

Гость_Normannup_*
  • Гости

Отправлено 11 Июль 2016 - 08:02

Расскажу и я и пару слов о своем лодочном моторе Парсун F15. Мотору уже 3 года , из плюсов - тихий, экономный, без вибрации причем как на малых оборотах так и на максимальных, но из минусов -
Самый основной минус - все время течет масло. Я не знаю откуда оно берется - доливаю я его крайне редко, но под капотом оно всегда есть, круги на воде после установки мотора всегда как будто прорвало нефтяную скважину. И на сервис везти как-то лень (далеко) - мотор работает, свечи не закидывает и делать что-то нужно. Ну и еще - тяжелый конечно, гад.

#3 Гость_Сергійович_*

Гость_Сергійович_*
  • Гости

Отправлено 08 Август 2016 - 11:48

Повністю підримую попереднього автора. Все те саме відбувається і з моїм моторчиком Парсун F15. Не скажу що сильно але під капотом масло завжди трошки є. Все решта - ОК. Мотору 3 роки.

#4 Гость_Гаррі не Потер_*

Гость_Гаррі не Потер_*
  • Гости

Отправлено 09 Октябрь 2016 - 05:03

Мені подобається. Поміняв гвинт, тепер на Kolibri КМ-360 літаю 40-43 км/год. Витрати мінімальні, на холостих працює беззвучно. Да важкуватий - згоден, але що поробиш. Любиш кататися люби і носити. Нічого не тече, мотору 2 роки.

#5 Судачник

Судачник

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 06 Декабрь 2016 - 09:32

Продав свый трирічний Парсун 15 в кінці цього сезону. З мінусів одразу можу сказати що продати його ну зовсім не легко, ну а так впринципі сказати щоб ідеально то ні - проблеми із механізмом підйому та фіксації трохи дістали. Як спочатку погнув (сильно газу дав при тому що рухався в мілководному режимі) так і мучався. Все решта влаштовувало.

#6 admin

admin

Продвинутый пользователь

• Администраторы
  • 34 сообщений

Отправлено 10 Февраль 2017 - 13:16

Друзі, тепер додавайте відгуки по човновим моторам Парсун безпосередньо на сайті у вкладці "Відгуки", яка знаходиться поряд з таблицею тех. характеристик кожного конкретного двигуна. Реєстрація не потрібна.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных