Мотори до човнів Парсун виробляються з 2003 р. В Україні оптово-роздрібні продажі стартували в 2008 р. На сьогодні човнові мотори Парсун найбільш продавані двигуни в Україні, а географія експорту заводу з виробництва підвісних двигунів Parsun налічує більше 56 країн.

Причини прості - ціна на китайські човнові мотори Парсун в півтора, два рази нижче своїх японських і американських конкурентів, а якість не викликає нарікань і наближається до якості брендованих моторів. На всі моделі діє трирічна повна гарантія, більшість запчастин до моторів Парсан в наявності на складі. У нас також можна купити надувні човни Парсун, в тому числі моделі з псевдокилем, діють постійні знижки на комплекти човен+мотор Parsun.

Чому варто брати мотор у нас? Ми не займаємося одягом, вудками, моб. телефонами та човновими моторами. Ми займаємося ТІЛЬКИ моторами і знаємо про них все. Завжди готові проконсультувати, підказати, допомогти СВОЇМ клієнтам як до покупки так і під час подальшої експлуатації. Підвісні лодочні мотори Parsun (Парсун) з перших рук. У виробництві моторів використовуються запчастини Японських (підшипники) і Американських (фарбування) виробників. У нас на форумі відкуки власників двигунів Парсун. Ви зможете купити мотор Парсун в кредит, через оплату частинами, або розрахуватися кредитною карткою.