044 361 70 31
050 411 33 44

oils

Мотори до човнів Парсун виробляються з 2003 р. В Україні оптово-роздрібні продажі стартували в 2008 р. На сьогодні лодочні мотори Парсун найбільш продавані двигуни в Україні, а географія експорту заводу з виробництва підвісних двигунів Parsun налічує більше 56 країн.

Причини прості - ціна на мотори Парсун в півтора, два рази нижче своїх японських і американських конкурентів, а якість не викликає нарікань і наближається до якості брендованих моторів. На всі моделі діє трирічна повна гарантія, більшість запчастин до моторів Парсан в наявності на складі. У нас також можна купити надувні човни Парсун, діють постійні знижки на комплекти човен+мотор Parsun.

Чому варто брати мотор у нас? Ми не займаємося одягом, вудками, моб. телефонами та човновими моторами. Ми займаємося ТІЛЬКИ моторами і знаємо про них все. Завжди готові проконсультувати, підказати, допомогти СВОЇМ клієнтам як до покупки так і під час подальшої експлуатації. Підвісні лодочні мотори Parsun (Парсун) з перших рук. У виробництві моторів використовуються запчастини Японських (підшипники) і Американських (фарбування) виробників. У нас на форумі відкуки власників двигунів Парсун.

Останні новини

Акція при замовленні двигуна.

Як ви знаєте двотактний мотор Парсун Т5,8 та чотирьох тактні мотори F5, F6 від Парсун не комплектуються зовнішнім баком, а мають тільки вбудований бак. Враховуючи досвід, такого внутрішньго бака вистачає на дві години не більше (це як переїзди так і повільне пересування, тролінг), тому в будь якому випадку треба буде доливати. Можна звичайно користуватися пляшками, лійками і т.д., але постійний бензиновий сморід зіпсує вам весь відпочинок, а можлививо і дорогу туди-назад, адже залишки бензина у внутрішньому бачку видалити неможливо, а двигун треба буде класти на бік. Ми пропонуємо якісний зовнішній бак на 12 літрів + шланг 1.5м + грушу + конектор до мотору (з боку баку шланг фіксується на хомут) = абсолютно безкоштовно.  На моторі заводом встановлено конектор для приєднання баку та кран для переходу від внутрішнього баку на зовнішній. Вам залишається лише заправити зовнішній бак, приєднати його до двигуна та переключити живлення з внутрішнього баку на зовнішній. Фото баку на рекламному банері може не співпадати з реальним баком із запропонованого акційного набору.

Генератор. Мотори 9,8 і вище мають бак в комплекті, тому ми пропонуємо шалену знижку на генератор. Детальні характеристики та фото генератора тут. Якщо генератор вам не потрібен можемо надати знижку на ціну мотора, але вона буде ЗНАЧНО нижче, ніж запропонована на генератор (290$). Якщо у вас або у ваших знайомих приватний будинок - генератор абсолютно необхідна річ! Не чекайте надзвичайних обставин - попередьте їх! Фото генератора в рекламному банері не співпадає з реально запропонованим товаром.

2-х тактні двигуни - варіанти змащування

Принцип роботи 2-х тактного двигуна такий, що масла в картері (як в автомобілі) не існує. Спеціальне масло потрапляє до камери згорання разом з бензином.

Детальніше...
Copyright Parsun 2009-2012