Ремонтні поршня на мотор Parsun. Ціни, де купити?

Що необхідно докупити? Чи можна це зробити самостійно? Яка вартість переробки мотора під ДК?

Особливості експлуатації лодочного мотора в зимовий період при мінусовій температурі.

Чи потрібно здувати човен, чи зберігати мотор в теплі та багато інших питань.

Лодочний мотор Parsun 2.6 – правильна обкатка, що вийде з ладу першим і багато іншого цікавого.

Детальні умови кредитування човнових моторів та інших товарів від нашого магазину.

Як правильно провести обкатку дво або чотиритактного мотору Parsun? Як проводити обслуговування двигуна Парсун самостійно?

Гідролижа або псевдокіль чи правда можна виходити на глісер швидше? Двох на гліс виведе?

Який човновий мотор обрати? Як підбрати двигун до човна?

Чому вигідніше купити мотор до човна Парсун ніж іншого китайця?

Підбираємо човновий мотор до вашого надувного човна з ПВХ. Що буде якщо перевищити максимальну потужність?

Як терміново та недорого знайти та купити запчастини на мотори Parsun. Таблиця відповідностей двигунів Парсун двигунам донорам.

Ми намагаємося продати двигун не через Нову пошту або інших перевізників, а через розгалужену мережу сервіс центрів для того щоб Ви мали можливість запустити двигун самостійно перед покупкою, та знали до кого звертатися по сервісу моторів Парсун

Який гвинт обрати щоб мотор виводив на глісер швидше? Як знайти гвинт на мотор Парсун?

З теорії: передавальне число - це відношення числа зубців на відомій шестірні до числа зубців ведучої шестірні. Якщо відома шестерня має 40 зубів, а ведуча - 20, то передавальне число дорівнює 2. Чим воно більше, тим мотор швидше як би розкручується до максимуму. 

Довжина ноги лодочного мотора (дейдвуд) - це відстань між місцем кріплення двигуна до човна та антикавітаційною плитою мотора. Ця довжина також має бути такою ж або трохи (до 5см) більшою ніж висота транця човна.

Suzuki, Yamaha, Nissan, Honda, Tohatsu, Marcury, Johnson, Volvo, Sail, Evinrude ... Яке місце займає човновий мотор Parsun серед іменитих закордонних брендів на сьогоднішній день? І чому Parsun варто теж довіряти?

Для тесту Британський журнал Practical Boat Owner вибрав такі двигуни: Suzuki, Parsun, Yamaha, Mercury, Hidea, Tohatsu, Honda. За результатами незалежних тестів завжди бувають інересние висновки причому якісь з них робить автор, а деякі Ви можете зробити самі для себе.

Ми провели тест драйв двотактних двигунів Parsun, Yamabisi, Hidea, PowerTec в потужностях 5 та 15 к.с. та порівняли результати з Yamaha та Mercury.