в користь Parsun Suzuki, Yamaha , Nissan, Honda, Tohatsu, Marcury, Johnson, Volvo, Sail, Evinrude ...

Яке місце займає човновий мотор Parsun серед іменитих закордонних брендів на сьогоднішній день? І чому Parsun варто теж довіряти?

1. Девіз заводу-виробника човнових моторів Parsun - Якість - наша сила, Задоволення клієнтів - наша основна мета. Parsun прагне відповідати обраній планці і постійно вдосконалює технології виробництва човнових моторів.

2. Parsun має безліч дилерів по всьому світу від Азії до Америки, що говорить про довіру якістю продукції Parsun.

3. Виробник човнових моторів розвиває систему гарантійного та сервісного обслуговування. Дана система передбачає наявність спеціально обладнаних сервісних центрів і підготовленого персоналу у кожного дилера Parsun.

4. Згідно дослідженням, проведеним незалежними експертами в Європі, човнові мотори Parsun не поступаються за характеристиками відомим світовим брендами, а в деяких навіть перевершують їх.

5. Безсумнівним достоїнством човнових моторів Parsun є їх ціна. Вони практично вдвічі дешевше моторів інших марок. І можливо це не за рахунок низької якості, а завдяки мінімальній кількості посередників між заводом-виробником і покупцем.

6. За останніми даними, 4-хтактний човнові мотори Parsun визнані одними з найбільш екологічних моторів в світі і відповідають жорстким європейським стандартам з охорони навколишнього середовища, що підтверджені виданими сертифікатами.

7. Моделі 4-х тактних човнових моторів Parsun 2008/2009 рр.. укомплектовані деталями, які є взаємозамінними деталям човнових моторів світових брендів, наприклад Yamaha.

8. У тестах з іншими човновими моторами, човнові мотори Parsun показали себе як самі безшумні.