Parsun 1968Розглянемо мотори до човнів Parsun більш прискипливо і почнемо з виробничого майдачника. Всі двигуни для човнів Парсун виготовляються на єдиному заводі, що розташовано в провінції Suzhou, Китай.Це місце обране не випадково – там створено найбільш вигідні умови для залучення іноземних інвестицій, а інвесторами заводу є компанії з  США, Канади та Гонконгу.  Виробництво розпочато у 2001 році. В той самий час більшість виробників китайських човнових моторів це виключно китайські інвестиціії, та китайський персонал, а самі дешеві моделі взагалі збираються у підвальних приміщеннях «на колінах».

Персонал. Головний інженер заводу з виготовлення човнових моторів Парсун – людина, що займалася розробкою моторів відомих американських виробників з 1968 року (саме тому поруч з логотипом Parsun можна зустріти рік 1968). Також частина персоналу, що відповідає за технічні розробки, контроль якості, вхідний контроль запчастин – це наймані працівники із США, Японії та Канади.

Комплектуючі. При виробництві човнових моторів Парсун діє суровий вхідний контроль якості матеріалів та запчастин. Також використовуються матеріали та комплектуючи від всесвітньо відомих виробників – хімія німецького концерну BASF, аноди канадської компанії Martyr Anodes, підшипники та вузли змащування SKF, задіяні фірми NGK, 3M і багато інших.

Вихідний контроль. Кожний двигун перед відправкою с заводу працює в ємності з водою щонайменше годину. В цей час співробітники остаточно регулюють карбюратор та запалення, перевіряють систему охолодження. Кожна нова модель заводу перед запуском у виробництво проходить 500 годинне тестування на всіх можливих режимах експлуатації.

Вже сьогодні двигуни до човнів Парсун продаються по сьому світі. Китайські чотиритактні човнові мотори Parsun відповідають всім європейським та американським вимогам по чистоті вихлопу. Також варто відзначити чудову сервісну підтримку моторів в Україні. Ціни на запчастини до мотору Парсун приємно дивують не тільки по відношенню до брендованих моделей, а навіть до цін китайських конкурентів. Ходові запчастини до більшості моделей завжди на складі в Україні, а доставка відсутніх займає не більше трьох тижнів.postavshiki