350 00004 1Мотори до човнів Парсун ми продаємо з 2008 року, а зараз під час написання цієї статті 4-й квартал 2019 року, а отже за цей час ми накопичили достатньо інформації про сервісне обслуговування, хвороби різних моделей човнових моторів Parsun і так далі. Про це і поговоримо в матеріалах статті. Перше і саме цікаве – про покупців. З кожним роком все менше, але ще залишається прошарок покупців які купуючи мотор не можуть усвідомити однієї простої істини – мотор Парсун обов’язково зламається, адже він крутиться, а все що крутиться все одно зламається, а чим швидше і частіше крутиться тим швидше зламається. Так от люди, купуючи двигун «ведуться» на якісь додаткові подарунки в розмірі 100 грн і можуть купити мотор Парсун в інтернет магазині, що одночасно займається моб телефонами, жіночим одягом, кухонним приладдям і слово сервіс при звертанні туди викликає тільки нервову реакцію чергового з менеджерів. Диваки! Нагадаємо, що ми продаємо двигуни с запуском на сервісі у вашому місті, де ви особисто познайомитеся з тою людиною яка буде крутити ваш двигун в разі його поломки, а також продаємо запчастини на всі моделі моторів Парсун.

Перейдемо до деталізації сервісних запитів помодельно. Лише зазначимо, що вцілому, китайці тримають дуже високий рівень якості в усій лінійці моделей, не допускаючи «дитячих хвороб» або браку партії товару.

Звичайно, фаворит по кількості продаваних моторів – двигун Parsun T2.6 а отже і запити на запчастини до нього це 70% усіх звернень. Найчастіша поломка – це механізм ручки газу, потім ідуть питання по електроніці.

Parsun T3.6 – з часом стирається різьба під пробку на вбудованому бачку.

Parsun T5.8 – частини карбюратора, електроніка

Parsun F5-F6 - частини карбюратора, електроніка

Запчастини по іншим моделям важко систематизувати, адже запити поодинокі це пов’язано з кількістю продаваних моторів.

Єдиною загальною проблемою для всіх китайських човнових моторів і це стосується, доречи, не тільки моторів Parsun залишається відсутність китайських ремонтних поршнів на будь-які моделі. Це значить, що якщо у вас з тих чи інших причин настав час проведення капітального ремонту двигуна Parsun ви змушені будете використовувати оригінальні поршні з тих моторів американського чи японського виробництва з яких китайці їх скопіювали. Нижче наведемо приклад вартості ремонтного поршня та кілець на нього (все для одного поршня) на деякі моделі моторів:

Parsun T2.6 – ремонтний поршень 0.25 + кільця = 95$

Parsun T5.8 – ремонтний поршень 0.5 + кільця = 90$

Parsun F5 – ремонтний поршень 0.25 + кільця = 115$

Parsun T9.8 - ремонтний поршень 0.5 + кільця = 90$

Parsun T15- ремонтний поршень 0.25 + кільця= 130$

Ціни наведені орієнтовно – вони можуть незначно змінюватися. Всі зазначені запчастини ви зможете замовити у нас. Передплата в такому випадку становитиме 50% строк очікування до 3-х тижнів. Також є можливість проведення капіталки нашими силами - за цінами звертайтеся.