Про нас

Мотори Parsun

Чим мотор до човна Парсун краще за інших "китайців"?

Перше - якість підтверджена тисячами поціновувачів відпочинку на воді з 2008 року.

Друге - човновий мотор Parsun це вже відомий в Україні бренд, а отже продати вживаний двигун Парсун буде вже не так складно.

Третє - бездоганний сервіс. Купити запчастини до човнового мотору Parsun ви зможете навіть безпосередньо на нашому сайті.

Лінійка двигунів розширюється з року в рік. Вже зараз крім легких двотактних моделей можна замовити і чотиритактний інжекторний мотор, що може встановлюватися на АМГ човни. Кожен двигун до човна Parsun має трирічну гарантію та всі документи для його безпробленої реєстрації з плав засобом. У нас також можна купити надувні човни Парсун, в тому числі моделі з псевдокилем, діють постійні знижки на комплекти човен+мотор Parsun.

Чому варто замовляти мотор Парсун у нас?

Робите замовлення на сайті, а отримуєте двигун та розраховуєтеся за нього на сервісі у вашому місті. Майстер проведе переший запуск, розкаже про особливості експлуатації та зберігання саме вашого двигуна. У виробництві моторів використовуються запчастини Японських (підшипники) і Американських (фарбування) виробників. Ви зможете купити мотор Парсун в кредит, через оплату частинами, або розрахуватися кредитною карткою.