Човни ПВХ під мотор Парсун (Parsun)

Човен Parsun 300 Air

Човен Parsun 300 Air...

Дно - повністю надувне. Довжина 300 см. Складається в одну сумку, хоча дно, при необхідності, легко ..

0.00грн.

Човен Parsun 300 псевдокіль

Човен Parsun 300 псевдокіль...

Оновлена модель 2017 року. Тепер кіль з тканини Airdeck приховано між пластами ПВХ плівки що вкриває..

0.00грн.

Човен Parsun 340 Air

Човен Parsun 340 Air...

Швидкий для складання та розборки (12-17 хв) човен з повним надувним дном. Складається в одну сумку,..

0.00грн.

Човен Parsun 340 псевдокіль

Човен Parsun 340 псевдокіль...

Новинка 2018 року є продовженням популярної моделі 300 см з псевдокілем. Човен має більшу на 40 см д..

0.00грн.

Дно псевдокіль

Дно псевдокіль...

Пропонуємо кільову смугу з матеріала AirDeck, що використовується на човнах Parsun 300 псевдокіль. Р..

2240.00грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Човни ПВХ під мотор Парсун (Parsun)

Якщо ви любите рибалку або активний відпочинок на природі, ми пропонуємо вам купити човен ПВХ під мотор від виробника Парсун (Parsun), тому що вони мають безліч переваг, які ви не можете отримати від звичайного човна.

Відмінними рисами човнів ПВХ під мотор Парсун (Parsun) є їх невелика вага, завдяки чому вони швидко і легко транспортуються на будь-які відстані та за допомогою звичайного легкового автомобіля.

Невеликі габаритні розміри дозволяють з легкістю знайти місце для зберігання, навіть у найменшому приміщенні. Це можна зробити просто здувши човен і акуратно його склавши.

Човни Парсун (Parsun) виготовлені з якісного ПВХ матеріалу, що робить їх не тільки дуже міцними, але й простими у догляді. Особливий матеріал забезпечує не тільки легкість у транспортуванні та зберіганні, але і максимально можливо збільшує термін експлуатації.

Це відмінна і досить бюджетна альтернатива важкій водній техніці. При цьому на таких човнах можна рибалити досить далеко від берега та отримувати в рази більший улов, ніж із берега.

У нашому каталозі інтернет-магазину parsun.com.ua ви зможете купити найрізноманітніші ПВХ човни від Парсун (Parsun) на вигідних умовах та за доступними цінами. Весь заявлений асортимент завжди є у наших магазинах та на складі та регулярно поповнюється новинками!

ПВХ човна, не дивлячись на свою зовнішню подібність, можуть мати дуже багато відмінних рис. При виборі човна слід враховувати:

  • Вага та габаритні розміри;
  • Клас та щільність основного матеріалу;
  • Місткість;
  • Максимальну потужність двигуна;
  • Ємність балона;
  • Тип днища.

Якщо ви хочете купити досить бюджетний човен, ми пропонуємо вам звернути увагу на ПВХ човни під мотор від Парсун (Parsun). Їх вибирають як початківці любителі активного відпочинку, так і затяті рибалки. Серед них є як моделі, розраховані на потужність двигуна 30 к.с. і на 3-4.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки якісний і недорогий ПВХ човен під мотор, але і сам човновий мотор необхідної вам потужності і всі додаткові аксесуари.