Умови кредитуванняЧовнові мотори коштують не дешево, а отже не кожному по кишені викласти одразу велику суму. Саме тому у нас на сайті ви зможете купити човновий мотор Parsun в кредит або з розрахунком частинами. Розглянемо доступні кредитні програми. OCh MgR 565x436 ua

  1. Найвигідніша на сьогодні для покупця є програма від «Приватбанку» - Оплата частинами. Ціна товару розбивається на 3 рівних частини та сплачується протягом трьох місяців без будь яких додаткових комісій. Доступну саме для вас суму кредиту ви можете дізнатися на сайті Приватбанку відкривши вкладку «КАК ВОСПОЛЬЗОВАТЬСЯ». Зазвичай це сума біля 15000 грн. Обов’язкова умова - наявність кредитної картки Приватбанку. Візитів в банк не потрібно – просто натискаєте кнопку «В корзину» на тому товарі, що вас зацікавив, та заповнюєте форму на сайті.
  2. Миттєва розстрочка від Приватбанку. Переваги – більший термін розстрочки (до 24 місяців). Вища дозволена сума кредиту. Недолік – 2.9% щомісячна комісія від первинної вартості товару. Для оформлення також не потрібно відвідувати банк. Все оформлюється на нашому сайті.
  3. Повноцінний кредит на покупку човнового мотора Парсун від нашого партнера – компанії Кредитмаркет. Заповніть заявку на кредит на сайті (графа доходи – ваш щомісячний дохід, витрати – ваші щомісячні витрати). Протягом години з вами на зв’язок вийде представник компанії та повідомить рішення по кредиту, далі необхідно буде відвідати офіс та надати документи. Переваги – гуманні відсоткові ставки, значні суми (до 100 000 грн) та строки погашення (до 3х років).

Також ви можете просто розрахуватися кредитною карткою як за човновий мотор так і за будь-який інший товар на нашому сайті, скориставшись кредитною пропозицією, що діє по ваші картці.

Наголошуємо на необхідності уточнення наявності товару в телефонному режимі при оформленні покупки в кредит онлайн.